На Закарпатті не всі партії та мажоритарники делегували своїх людей у ДВК

Кандидат-мажоритарник попросив не призначати його представників на керівні посади

Про це Depo.Закарпаття повідомили в ГО "ОПОРА".

Під час утворення дільничних виборчих комісій по округу №73 (центр - Виноградів) до голови ОВК звернувся юрист, який представляв кандидата-самовисуванця у народні депутати по цьому округу Василя Брензовича із проханням не ставити представників від кандидата на керівні посади у ДВК. "Василь Брензович попросив забрати із керівного складу ДВК усіх його представників. Він не подавав ні на одну керівну посаду людину. У зв’язку з тим, що його люди, угорськомовне населення, погано володіють українською. Так він мотивував таке рішення. Ми розділили квоти, а потім зателефонував юрист із його штабу і попросив забрати їхніх людей із керівних посад. Прохання Василя Брензовича ми виконали. Ми не могли не виконати, інакше ці люди просто відмовилася б від участі у комісіях", - зазначив у коментарі голова ОВК №73 Йосип Дрошковці.

За словами Дрошковці, він попрохав представників штабу Василя Брензовича надати йому письмовий документ із проханням відкликати їхніх представників із керівних посад,. Потрібну заяву представники Василя Брензовича передали до ОВК.

Читайте також: "Зубри" Балоги та кадри Зеленського: Хто із закарпатців йде в нову Раду

Загалом, у дільничні виборчі комісії на Закарпатті своїх членів делегували політична партія ВО "Батьківщина" (фракція та партія), політична партія "Європейська солідарність" (фракція та партія), політсила "Опозиційний блок" (фракція та партія), "Радикальна партія Олега Ляшка" (фракція та партія), а також – ВО "Свобода", партія "Сила і честь", "Слуга народу", "Опозиційна платформа за життя", "Народний Фронт" (фракція), "Об’єднання "Самопоміч" (партія і фракція), "Громадянська позиція".

По округу №68 (центр - Ужгород) у дільничних виборчих комісіях також будуть члени від кандидатів-мажоритарників – Андрія Андріїва (88), Йосипа Борто (143), Михайла Ващинця (139), Олександра Ігната (22), Діани Кайнц (77), Олександра Пекаря (136), Андрія Погорєлова (99) та Михайла Фединця (134).

Читайте також: Двійники, скандальні активісти та обіцянки подвійного громадянства: З чим ужгородський округ йде на вибори 

По округу №69 (центр - Мукачево) у ДВК працюватимуть представники трьох кандидатів-мажоритарників: Міклоша Товта (71), Едгара Токаря (133) та Вячеслава Шутка (98).

По округу №70 (центр – Свалява) свої кандидатури на членів ДВК делегували 8 кандидатів-мажоритарників: Іван Балога (204), Іван Дрогобецький (201), Олександр Кеменяш (202), Михайло Лаба (207), Еріка Луців (163), Павло Павлов (21), Володимир Чумак (46), Василь Щур (48).

В окрузі №71 (центр - Хуст) у ДВК працюватимуть представники трьох кандидатів-мажоритарників - Сергія Грабара (104), Вячеслава Гука (92), Олександра Пацкана (98).

В окрузі №72 (центр - Тячів) у ДВК працюватимуть представники від 12 кандидатів-мажоритарників: Ярослава Думина (55), Василя Йовдія (71), Віталія Кута (71), Олега Куцина (31), Вадима Носи (84), Василя Петьовки (72), Івана Савули (77), Ігоря Васильовича Савчука (84), Ігоря Петровича Савчука (79), Василя Федурці (80), Степана Хоми (84), Василя Юращука (78).

В окрузі №73 (центр - Виноградів) кандидатури до ДВК запропонували 8 кандидатів-мажоритарників: Павло Балога (110), Василь Брензович (115), Федір Костьо (95), Микола Лемко (64), Іван Маргітич (112), Владіслав Поляк (3), Роман Роман (22), Євгеній Ярина (110).

Нагадаємо, що через негоду в одному з округів Закарпаття дільничні виборчі комісії утворили із запізненням на один день.

Читайте також: Чи стануть вибори-2019 початком кінця "братського клану" Балог у Верховній Раді

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття