На Закарпатті найбільше шкіл із туалетами на вулиці

В Україні нині 680 шкіл мають холодні вбиральні на вулиці

Про це міністр освіти і науки України Лілія Гриневич повідомила під час засідання уряду, повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на Громадське.

В Україні нині 680 шкіл мають холодні вбиральні на вулиці, найбільше таких – у Закарпатській області. Гриневич назвала наявність таких туалетів «ганебним явищем», яке треба повністю ліквідувати. Вона зазначила, що на розв'язання цієї проблеми планують витратити 267 мільйонів гривень з тогорічної освітньої субвенції — "якщо ще долучаться органи місцевого самоврядування, то ми зможемо закрити це питання".

Програму назвали "Гідність дитини". "Діти мають мати задоволені базові потреби", — зазначила Гриневич. Після чого прем'єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що Міністерство регіонального розвитку має допомогти з цим питанням — "не розумію, чому раніше не можна було це зробити". "Будь ласка, у розрізі кожної області, скільки таких шкіл, в яких районах. Поставити їм завдання, щоб до кінця року всі школи отримали теплі нормальні туалети", — сказав Гройсман, додавши, що на вулиці 21 століття.

У проекті бюджету на 2019 рік знову заклали 1 мільярд гривень на оновлення освітнього простору для початкової школи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття