UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Закарпатті нагородили найкращих спортсменів області (ФОТО)

Щорічно в другу суботу вересня в Україні відзначають День фізкультури і спорту

На Закарпатті нагородили найкращих спорт…

Сьогодні, 7 вересня, в атріумі облдержадміністрації відбулися обласні урочистості за участі спортсменів, фізкультурників, ветеранів спорту, тренерів, спортивних суддів, працівників фізкультурно-спортивних закладів, центрів, управлінь та відділів, викладачів з фізичного виховання тощо, інформує прес-центр Закарпатської області, пише Depo.Закарпаття.

Головну відзнаку облдержадміністрації – "За заслуги перед Закарпаттям" – отримав директор, тренер-викладач спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи Олімпійського резерву з футболу Вадим Дьордь. Почесною грамотою ОДА нагороджено Тетяну Вєтошкіну – вчителя фізкультури Червонівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Ужгородський район), Михайла Данила – першого віце-президента Федерації боксу Закарпатської області, Василя Деревлянку – віце-президента Федерації боксу Закарпатської області, Анатолія Мандзюка – вчителя фізкультури Лужанської ЗОШ І-ІІІ ст. (Рахівський район), Роберта Панасовича – головного інженера спорткомплексу "ЮНІСТЬ" (Ужгород), Анатолія Плеханова – провідного спеціаліста Закарпатського обласного відділення (філії) Комітету з фізвиховання та спорту Міносвіти України, Сергія Плоскіну – голову Мукачівської районної федерації боксу та Романа Уса – заступника голови відокремленого підрозділу Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств у Закарпатській області.

Керівники області також вручили грошові винагороди спортсменам області, чемпіонам та призерам світових, європейських чемпіонатів та кубків з Олімпійських та неолімпійських видів спорту, їх тренерам. Крім того, було оголошено і відзначено переможців і учасників фотоконкурсу-виставки "Закарпаття спортивне", яка експонується у фойє ОДА. Фотографи-професіонали, фотографи-аматори, початківці до 16 років змагалися в шести номінаціях "Перші кроки у спорті", "Змагальні баталії", "Гордість Закарпаття", "Енергія, що поруч", "Тріумфальна мить" та "Спорт у нашому дворі". Ознайомитися з їх роботами мали можливість всі присутні на святковому зібранні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook