UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Закарпатті на кількох ДВК не вистачає скриньок для голосування

Згідно з частиною 3 статті 19 Закону України "Про вибори народних депутатів", виборчі дільниці утворюються з чисельністю від двадцяти до двох тисяч п'ятисот виборців

За інформацією спостерігачів ОПОРИ, на виборчих дільницях №210201 (село Ільниця, округ №71 з центром у Хусті), №210761 (м. Ужгород школа №5, округ №68), №210565 (село Анталовці, округ №68 з центром в Ужгороді) розмістили недостатню кількість виборчих скриньок, повідомляє Depo.Закарпаття.

На дільниці №210201 у селі Ільниця голосують 2367 виборців, відповідно у приміщенні для голосування має бути не менше шести скриньок для голосування, а розміщено - 4.

На дільниці №210761 в Ужгороді голосують 1304 виборців, тому у приміщенні для голосування має бути не менше 4 скриньок, а є лише 2.

На дільниці №210565 у селі Анталовці Ужгородського району голосує 744 виборця, тому у приміщенні має бути не менше чотирьох стаціонарних виборчих скриньок, а розміщено лише 2.

Згідно з частиною 3 статті 19 Закону України "Про вибори народних депутатів", виборчі дільниці утворюються з чисельністю від двадцяти до двох тисяч п'ятисот виборців.

Виборчі дільниці поділяються на:

1) малі - з чисельністю виборців до 500 осіб;

2) середні - з чисельністю виборців від 500 до 1500 осіб;

3) великі - з чисельністю виборців понад 1500 осіб.

Відповідно до частини 7 статті 83 Закону України "Про вибори народних депутатів", кожна виборча дільниця забезпечується необхідною кількістю виборчих скриньок - стаціонарних (великих) та переносних (малих). Для голосування використовуються виборчі скриньки, виготовлені з прозорого матеріалу за розмірами, встановленими Центральною виборчою комісією. Кожній виборчій скриньці присвоюється власний номер, який проставляється на цій скриньці. Мала виборча дільниця повинна мати не менше двох стаціонарних виборчих скриньок, середня - не менше чотирьох стаціонарних виборчих скриньок, велика - не менше шести стаціонарних виборчих скриньок. Кожна виборча дільниця повинна мати не менше двох переносних виборчих скриньок. Стаціонарні виборчі скриньки встановлюються у приміщенні для голосування так, щоб виборці при підході до них мали можливість проходити через кабіни (кімнати) для таємного голосування. Порядок виготовлення, обліку, використання та зберігання виборчих скриньок визначається Центральною виборчою комісією.

Читайте також: Дострокові вибори: Як закарпатці обирають Раду (ХРОНІКА)

Всі новини Ужгорода та Закарпаття сьогодні читайте на Depo.ua

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme