На Закарпатті на грип та ГРІ найбільше хворіють діти

Кількість госпіталізованих з приводу респіраторних інфекцій в порівнянні з попереднім тижнем зменшилася із 161 до 124 осіб

Depo.
20 листопада 2017 17:03
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Закарпаття повідомили в обласному центрі здоров'я.

За період з 11 по 17 листопада в області спостерігалася низька інтенсивність епідемічного процесу з грипу та гострих респіраторних інфекцій – показники захворюваності знаходилися нижче епідемічного рівня на всіх адміністративних територіях. До закладів охорони здоров'я із ознаками респіраторних інфекцій звернулося 2 959 осіб, показник захворюваності становить 234,9 на 100 тис. населення, та є нижчим за епідемічний поріг на 36,6%.

Респіраторні інфекції, що виникли у дітей, складають 66% від усіх зареєстрованих випадків. На минулому тижні найвища захворюваність на ГРІ зареєстрована серед дітей віком до 4 років – 937 на 100 тисяч дитячого населення цієї вікової групи. Зросла кількість звернень за медичною допомогою з приводу респіраторних інфекцій серед підлітків (на 17,5%) та людей похилого віку (на 33,9%).

Кількість госпіталізованих з приводу респіраторних інфекцій в порівнянні з попереднім тижнем зменшилася із 161 до 124 осіб. За даними вірусологічного моніторингу, серед хворих підтверджена циркуляція РС- вірусів та парагрипу.

Нагадаємо, на Прикарпатті рятувальники витягували "швидку" з хворим із багнюки.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття