UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Закарпатті лісівники готуються підгодовувати диких тварин узимку

Лісівниками Довжанського лісомисливського господарства заготовлено 30 тонн кукурудзи 10 тонн сіна, побудовано три нові та відремонтовано 10 старих годівниць

На Закарпатті лісівники готуються підгод…

Про це інформує Depo.Закарпаття з посиланням на пресслужбу Закарпатського ОУЛМГ.

У закарпатських лісівників триває підготовка до сезону підгодівлі диких звірів. Осіння пора наближається до свого екватору, а для лісівників це означає, що незабаром розпочнеться сезон підгодівлі диких тварин. А поки він ще не настав, закарпатські лісівники продовжують запасатися кормами для лісових мешканців. 

Лісівники не тільки купують, але й самі вирощують та заготовляють корми. На спеціальних полях поблизу випасання дикого звіра, лісівники засіюють плантації топінамбура. У спеціальні годівниці, які наразі ремонтуються та створюються нові, лісівники ставлять сіно.

Загалом цього року лісівниками Довжанського лісомисливського господарства заготовлено 30 тонн кукурудзи 10 тонн сіна, побудовано три нові та відремонтовано 10 старих годівниць. Усе це лісівники впроваджують у життя за власний рахунок.

Допомагатимуть лісівники пережити зиму таким звірам, як олень благородний, козуля, кабан та заєць. Копитні також отримуватимуть відповідну дозу солі, яку лісівники розкладатимуть у спеціальних солонцях.

Нагадаємо, на Закарпатті побільшало диких тварин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook