UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Закарпатті готуються до припливу туристів у заповідниках і держлісгоспах

Екологічний туризм, який набуває в області дедалі більшого поширення, допоможе отримати додаткові прибутки

На Закарпатті готуються до припливу тури…

Нині в Закарпатській області віднесені до природно-заповідного фонду і охороняються державою майже 180 тисяч гектарів, пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Урядовий кур'єр".

За питомою вагою зон із природоохоронним статусом область у кілька разів перевищує загальнодержавний показник: 15% на Закарпатті проти 4% в Україні загалом.

У лісовому фонді держлісгоспыв нині нараховується три десятки заповідних об’єктів загальнодержавного значення площею 44430 гектарів, а також 171 об’єкт на 15773 гектарах – місцевого значення. Ще майже 40 тисяч гектарів охоплюють території Карпатського біосферного заповідника, а також національних природних парків – Ужанського, "Синевир" і "Зачарований край". Десятки тисяч пралісів, що зростають на їхніх охоронних територіях, віднесені до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

В умовах поступового пом'якшення "карантинних" обмежень і держлісгоспи, і національні парки області готуються до припливу туристів і рекреантів. Адже більшість вітчизняних туристів у цьому році віддаватимуть маршрутам усередині країни. У багатьох місцевостях на охоронних територіях оновлено зони відпочинку, з'явилися додаткові альтанки, обладнано місця для відпочинку, промарковані туристичні стежки.

На місцях сподіваюся, що екологічний туризм, який набуває в області дедалі більшого поширення, допоможе отримати додаткові прибутки.

Нагадаємо, що лісівники Закарпаття відновили історичну Брусилівську дорогу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"