ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Закарпатті газове родовище депутати віддали американському бізнесмену

Депутати Закарпатської обласної ради надали ТОВ "Тисагаз" спеціальний дозвіл на видобування природного газу
Depo.
18 березня 2016 15:40
ФОТО: depo.ua
На Закарпатті газове родовище депутати віддали американському бізнесмену
На Закарпатті газове родовище депутати віддали американському бізнесмену

Дозвіл надали на видобування природного газу, нафти, конденсату Станівського родовища, що на території Мукачівського, Іршавського та Берегівського районів, пише Depo.Закарпаття з посиланням на zaholovok.com.ua. Підприємство знаходиться під Ужгородом, у селі Вовкове. Його засновник – на Кіпрі, а власник – у США: "Тисагаз" з 2011 року належить американській компанії Cub Energy, яка тоді купила підприємство за 17 мільйонів доларів.

За погодження клопотання під час сесії пропонувалося голосувати пакетом з іншими проектами рішень, однак депутати вирішили виключити цей проект рішення із списку "пакетних" і голосувати окремо. Губернатор Закарпаття Геннадій Москаль сказав, що треба голосувати, бо інакше "з таким відношенням на Закарпаття жоден інвестор не прийде".

Депутати більшістю голосів висловилися "за".

"Погодити клопотання Державної служби геології і надр України щодо видачі ТОВ "Тисагаз" спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування газу природного, нафти, конденсату Станівського родовища", – йдеться у рішенні облради.