На Закарпатті фіскали легалізували понад 600 працівників

До державної реєстрації було залучено 231 фізичну особу. В результаті чого, до бюджету сплачено 296,6 тис. грн єдиного податку

Про це повідомили у ДФС у Закарпатськiй областi, пише Depo.Закарпаття.

За результатами контрольно-перевірочної роботи фахівці Головного управління ДФС у Закарпатській області скерували до Управління Держпраці в області матеріали перевірок 14 суб'єктів господарювання. У цих суб'єктів виявлено використання праці 219 працівників без укладання з ними трудових договорів.

Управлінням Держпраці шістьом суб'єктам господарювання винесено постанови про накладення штрафу на суму понад 22 млн 237 тис. грн. По чотирьох суб'єктах господарювання складено та скеровано до суду протоколи про адміністративне правопорушення, і по 8 внесено припис на усунення порушень трудового законодавства.

З початку року всього легалізовано працю 612 найманих працівників. До бюджету сплачено понад 192 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, більше 16 тис. грн військового збору та 247,1 тис. грн єдиного внеску.

До державної реєстрації залучено 231 фізичну особу. В результаті чого, до бюджету сплачено 296,6 тис. грн єдиного податку та 375,1 тис. грн єдиного внеску.

Нагадаємо, закарпатські лісівники перед святами посилюють контроль за ялинками.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття