На Закарпатті епідемічний поріг ГРВІ перевищено на 21%

За минулий тиждень госпіталізовано з приводу респіраторних інфекцій 319 осіб

Про це Depo.Закарпаття повідомили у прес-служі Обласного центру здоров'я/

За минулий тиждень із симптомами гострої респіраторної інфекції до закладів
охорони здоров'я області звернулося 8 281 особа, показник захворюваності становить 657 на 100 тис. населення і перевищує визначений епідемічний поріг на 21%.

Реєструється збільшення кількості звернень у порівнянні з попереднім тижнем на 52% (на 2 835 випадків). Серед осіб, що звернулися за медичною допомогою - 5 341 дитина віком до 17 років (65% від усіх захворілих) та 2940 дорослих (35%).

Залишаються найвищими інтенсивні показники захворюваності серед дітей віком 5-14 років та 15-17 років, приріст захворілих у цих групах порівняно із попереднім тижнем
на 73% та 65% відповідно. Найбільше зверталися за медичною допомогою діти у Свалявському, Мукачівському та Рахівському районах, м.Мукачеві (70% захворілих).

За минулий тиждень госпіталізовано з приводу респіраторних інфекцій 319 особи (4% захворілих). Швидкими тестами підтверджений діагноз грипу А у 16 хворих - 8 у дітей та 8 у дорослих (9 у м.Ужгород, 4 в Ужгородському та 3 в Берегівському районі).

Перевищені епідемічні пороги у Воловецькому, Міжгірському, Ужгородському, Березнянському, Мукачівському, Виноградівському районах та м.Ужгород.
Призупинено навчальний процес ще на тиждень у школах м.Ужгород, Ужгородського району, деяких навчальних закладах Волівецького району, школах Виноградівського, Міжгірського, Іршавського, Березнянського, Берегівського, Рахівського районів та м.Мукачева. Продовжено канікулярний період в школах Тячівського району до 8 лютого.

Нагадаємо, на Закарпатті за тиждень дещо знизилась кількість випадків кору.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Мітки: #грип