ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Закарпатті для вивчення іноземних мов створено 78 літніх таборів

Полікультурність та багатомовність нашого регіону відіграли важливу роль в організації та функціонуванні таборів, більшість з котрих стали мультилінгвальними
Depo.
1 липня 2015 13:19
ФОТО: depo.ua
На Закарпатті для вивчення іноземних мов створено 78 літніх таборів
На Закарпатті для вивчення іноземних мов створено 78 літніх таборів

На базі 78 навчальних закладів області організовано роботу літніх мовних таборів у червні цього року. Удосконалювати мовні навички школярам допомагали 401 учитель іноземних мов, 65 волонтерів серед яких, окрім студентів закарпатських вишів, були носії мови з Корпусу Миру США, благодійних німецьких, австрійських, американських та чеських організацій, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на прес-службу Закарпатської ОДА.

"Так, у районах компактного проживання національних спільнот на базі одного навчального закладу успішно запрацювали табори з використанням чотирьох мов: української, англійської, німецької та угорської упродовж кожного робочого для усіх учнів, тобто усі учасники працювали щодня з чотирма мовами. Загалом у мовних таборах окрім англійської, німецької та французької мов використовувалися українська, угорська, румунська, російська, чеська та словацька мови", - коментує директор департаменту освіти і науки ОДА Михайло Мотильчак.

 

Більше про життя краю читайте на Закарпаття.depo.ua