ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Закарпатті діє п’ять контрабандних груп – угорські ЗМІ

Контрабандні групи виникають на основі родинних та дружніх зв᾽язків на прикордонних територіях, зокрема у сусідній з Україною області Соболч
Depo.
20 травня 2015 15:05
ФОТО: depo.ua
На Закарпатті діє п’ять контрабандних груп – угорські ЗМІ
На Закарпатті діє п’ять контрабандних груп – угорські ЗМІ

Як правило у таких компаніях є лідер, який значно інтелігентніший за своїх компаньйонів. Він збирає навколо себе таких людей, яким може довіряти. До його першочергових завдань відноситься також пошук "потрібних людей" з іншого боку кордону, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на угорське видання index.hu.

На Закарпатті діє п’ять контрабандних груп – угорські ЗМІ - фото 1

Як стверджує видання, на українському кордоні працює більш, ніж п'ять груп, які ділять між собою прикордонну територію. Контрабандисти заздалегідь знають, якщо десь патрулюють прикордонники. Кількість діючих контрабандних груп у прикордонній із Україною зоні змінюється, вона залежить і від того, як групування зливають інформацію Національній податкові та митній службі Угорщини.

На Закарпатті діє п’ять контрабандних груп – угорські ЗМІ - фото 2

Замовники, як правило, не місцеві, а знаходяться у Будапешті чи інших великих містах і можуть дозволити собі купити одразу велику партію товару. Домовляються, як правило, усно, але розраховуватись потрібно вчасно.

На Закарпатті діє п’ять контрабандних груп – угорські ЗМІ - фото 3