На Закарпатті безробітними є 178 людей із інвалідністю

Протягом січня-листопада у Закарпатській області 531 безробітна людина з інвалідністю скористалась послугами державної служби зайнятості

На Закарпатті безробітними є 178 людей і…

Про це повідомляє Закарпатський обласний центр зайнятості, пише Depo.Закарпаття.

Станом на 1 грудня 2019 року статус безробітного мали 178 осіб з інвалідністю, з них 154 особи отримували допомогу по безробіттю. Кількість вакансій, на які могли бути працевлаштовані особи з інвалідністю (за інформацією роботодавців), становила 135 одиниць.

Протягом січня-листопада 2019 року у Закарпатській області 531 безробітна особа з інвалідністю скористалась послугами державної служби зайнятості. Працевлаштовані за сприянням державної служби зайнятості 136 зареєстрованих безробітних осіб з інвалідністю, 8 з яких виявили бажання організувати власну справу, та 25 осіб – до надання статусу. До робіт тимчасового характеру залучено 46 осіб з інвалідністю.

З метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю, професійне навчання за направленням центрів зайнятості у січні-листопаді проходили 60 таких безробітних, з них 57 осіб були працевлаштовані.

Профорієнтація є важливою умовою для професійного самовизначення. Спеціалісти з профорієнтації здійснюють консультування щодо вибору чи зміни професії, надають рекомендації щодо професійного вибору з урахуванням рекомендацій медико-соціальної експертизи, професійних інтересів, нахилів та здібностей. Профорієнтаційні послуги отримали 522 безробітних цієї категорії громадян.

Нагадаємо, що Закарпаття отримало 85 тисяч бланків лікарняних листів.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"