На Закарпатті 270 дітей-сиріт отримали матеріальну допомогу

У разі не отримання з будь-яких причин дитиною одноразової допомоги у встановлений строк вона може бути виплачена протягом трьох років.

Про це йдеться на сайті Закарпатської облдержадміністрації, пише Depo.Закарпаття.

Служба у справах дітей Закарпатської облдержадміністрації здійснила моніторинг стану виплат одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку. Згідно з чинним законодавством, розмір допомоги становить 1810 гривень на одну дитину.

Встановлено, що із загальної кількості дітей, яким у 2018 році виповнилось 18 років (277 осіб), протягом минулого року отримали зазначений вид допомоги 247 дітей. Не отримали допомогу 30 дітей: 24 дитини – не звернулися по допомогу, 4 – відсутні за місцем проживанням. Крім того, минулого року отримали одноразову допомоги 23 особи, які досягли повноліття у попередні роки.

Відповідно до п. 6 Постанови Кабінету України від 25.08.2005 р. № 823, у разі не отримання з будь-яких причин дитиною одноразової допомоги у встановлений строк вона може бути виплачена протягом трьох років.

Нагадаємо, на Закарпатті зареєстровано 50 звернень щодо порушень виборчого законодавства.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття