На Закарпатті 10 голів РДА є безпартійними

Із 52 осіб, які займають керівні посади у районних державних адміністраціях на Закарпатті, 38 є безпартійними, 5 – не надали інформації про свою партійність

Про це Depo.Закарпаття повідомили в Громадянській мережі "ОПОРА Закарпаття".

В області 10 голів райдержадміністрацій є безпартійними, двоє – члени БПП "Солідарність", один не надав дані про свою партійнійність. Безпартійними є голови Берегівської (Іштван Петрушка), Воловецької (Валентина Рогова), Міжгірської (Василь Юрик), в.о. голови Перечинської (Мар'яна Ладомиряк), Ужгородської (Еріка Кинєв), Іршавської (Олександр Горін), Свалявської (Олександр Дідович), в.о. голови Виноградівської (Наталія Костелеба-Веремчук) РДА.

Про те, що вони безпартійні, вказали і голови Велико-Березнянської РДА Василь Симочко (3 грудня звільнений із посади) та голова Мукачівської РДА Сергій Гайдай (у листопаді був звільнений з посади). Голова Тячівської районної державної адміністрації Василь Дем'янчук та голова Хустської РДА Назарій Павлій є членами політичної партії "БПП "Солідарність".

У Рахівській РДА, яку очолює Павло Басараба, інформацію про партійність як керівника, так і його заступників, не надали.

Із 52 осіб, які займають керівні посади у районних державних адміністраціях на Закарпатті, 38 є безпартійними, 5 – не надали інформації про свою партійність.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook