ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На закарпатських КПП нема жодного сканера - вивезли до Одеси

Перевірити вручну кожну фуру, що перетинає кордон, неможливо
Depo.
27 січня 2016 10:34
ФОТО: depo.ua
На закарпатських КПП нема жодного сканера - вивезли до Одеси
На закарпатських КПП нема жодного сканера - вивезли до Одеси

Геннадій Москаль здійснив робочу поїздку в Румунію, в ході якої відвідав на околиці Бухареста завод із виробництва стаціонарних та пересувних сканерів, за допомогою яких митники перевіряють великогабаритний транспорт, пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Геннадія Москаля.

Гама-сканери з використанням технології "Roboscan" спроможні пропускати понад 200 фур за годину і виявляти контрабандні товари (в тому числі пачки сигарет, бурштин, наркотики) без відкриття багажних відсіків. Голову Закарпатської ОДА супроводжував Надзвичайний і повноважний посол України в Румунії Теофіл Бауер.

" На контрольно-пропускних пунктах, що розташовані в Закарпатській області, з українського боку немає жодного сканера, - зазначає Москаль. - Колись були, потім це дороге обладнання вивезли в Одесу, де воно не працює".

"Перевірити вручну кожну фуру, що перетинає кордон, неможливо. Румуни готові поставити нам свої сканери і навіть продемонструють їх у роботі на КПП "Дяково - Халмеу". Вже почалася підготовка до апробації, на яку ми запросимо міністра МВС, керівництво фіскальної та прикордонної служби України. І якщо переконаємося в ефективності обладнання, будемо заключати договори на його поставку", - коментує голова ОДА.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття