ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Явірнику з'явився бронзовий туристик із магічним носом (ФОТО)

Ідея встановлення міні-скульптурки в автора виникла на основі реальних спостережень за людьми, які після важкого підйому на гору втомлені вдивилялись у красу карпатських гір

Depo.
16 квітня 2018 15:36
ФОТО: depo.ua

Завдяки плідній співпраці представвників ГО "Карпатські стежки" разом зі скульптуром Михайлом Колодко в чудовому куточку області – туристичному притулку Явірник – з'явилася унікальна родзинка для гостей – бронзовий турист, пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Перший кабельний".

Ідея встановлення бронзового туриста у митця виникла на основі реальних спостережень за людьми, які після важкого підйому на гору втомлені вдивилялись у красу карпатських гір. Родзинкою скульптури стане ніс туриста, який при терті буде яскраво відблискувати на сонці. Цим привертатиме увагу і слугуватиме маяком для втомлених мандрівників.

Явірник – туристичний притулок, до якого веде один із найпростіших і найзручніших піших туристичних маршрутів із Ужгорода. Місцина розташована на висоті близько тисячі метрів, тож тепер маленький турист ще і найвища міні-скульптура на Закарпатті.

Читайте також: Життя міні-скульптурок: 30 маленьких, але вагомих причин приїхати в Ужгород

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook