На Воловеччині через сніг машини стоять по п'ять годин на дорозі

Якби місцевий продуктовий магазин не спік сам зі своїх запасів борошна хліб, то жителі частини Воловецького району залишилися б без хліба

На автодорозі Київ-Чоп, між населеними пунктами Абранка та Підполоззя Воловецького району не ходить громадський транспорт, крім того - на автомобілі дістатися з центру в мікрорайон неможливо, пише Depo.Закарпаття з посиланням на Закарпатський кореспондент.

З цим питанням житель даного мікрорайону звернувся до журналістів.

За його словами, дороги перебувають у катастрофічному стані. Спортсмени, які їхали на тренування кататися на лижах, простояли в заторі п'ять годин. На дорожній ділянці проїхати неможливо.

"Воловецький район не розчищений, а місцеві "царьки" людей просто не чують. За п'ять годин не з'явилося жодної збиральної машини , маршрутних автобусів. Люди, які йдуть, долають пішки по кілька кілометрів, так як доїхати неможливо", - обурився Іван Федорович.

За його словами, якби місцевий продуктовий магазин не спік сам зі своїх запасів борошна хліб, то жителі частини Воловецького району залишилися б без хліба.

Жителька району Ганна скаржиться, що дорожники не працюють, а сніг йде не припиняючи. Руху немає. Важко просуватися, сніг на вулицях не чистять.

"Пощастило тим, хто був заправлений в повний бак, дуже багато машин є таких, які вже по суті не мають чим включати обігрівач, тому що пальне на нулі практично", - каже Ганна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Мітки: #сніг