На Виноградівщині знову призупиняється рух шкільних автобусів

Поки фінансові активи не повернуть управлінню освіти, молоді та спорту, відновити рух шкільних автобусів не вдасться

На Виноградівщині знову призупиняється р…

Про це повідомляє Виноградівська РДА, пише Depo.Закарпаття.

На Виноградівщині знову призупиняється рух шкільних автобусів. У районній адміністрації наполягають, що причина - в жовтневому рішенні Виноградівської районної ради. Згідно з ним, кошти, заплановані на покупку паливно-мастильних матералів для шкільних автобусів, були вилучені з рахунків управління освіти.

"Із другого грудня призупинено рух шкільних автобусів на території Виноградівського району. Це вимушений крок, пов'язаний з неможливістю здійснити закупівлю паливно-мастильних матеріалів для забезпечення ними шкільних автобусів у грудні 2019 року. Така ситуація ліквідаційною комісією управління освіти, молоді та спорту прогнозувалася ще у вересні. Тоді було прийнято рішення заощаджені на інших видатках кошти направити для закупівлі паливно-мастильних матеріалів на грудень. Однак рішенням районної ради №812 від 23 жовтня 2019 року таку можливість було заблоковано. Коштів на придбання паливно-мастильних матеріалів немає", - йдеться в повідомленні.

В РДА кажуть, що поки керівництво і депутати районної ради не повернуть фінансові активи управлінню освіти, молоді та спорту, відновити рух шкільних автобусів не вдасться.

Нагадаємо, що на початку вересня рух шкільних автобусів було призупинено у з‘язку із відсутністю паливно-мастильних матеріалів.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"