UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Тячівщині лісівники висадили майже 9000 саджанців

Цьогоріч працівники планують висадити понад 300 га молодого лісу, всього планують висадити понад один мільйон сіянців

На Тячівщині лісівники висадили майже 90…

Про це інформує Depo.Закарпаття з посиланням на прес-службу Закарпатського ОУЛМГ.

У лісах Тячівщини весна настає значно пізніше, тому у гарячу пору весняної лісокультурної кампанії, тячівські лісівники висаджують не тільки у погожий день, а й у негоду. В акції "#Майбутнє_лісу_у_твоїх_руках", яка відбулась 16 квітня в Грушівському лісництві, взяли участь працівники Брустурянського лісомисливгоспу, керівництво села та учні шкільних лісництв.

На ділянці площею 1,1 га в урочищі "Великий" лісівники висадили майже 9000 саджанців, в тому числі бук та клен-явір. За словами директора Брустурянського лісомисливгоспу Михайла Бігуна, цьогоріч працівники планують висадити понад 300 га молодого лісу, всього планують висадити понад один мільйон сіянців. Одночасно лісівники сприяють і природному лісовому поновленню.

Щоб успішно щороку проводити лісокультурну кампанію, восени лісівники заготовили 490 кілограмів насіння, з них - 90 кілограмів хвойних порід, 220 кілограмів дуба та 180 кілограмів насіння інших основних лісоутворюючих порід. Його переробили на шишкосушарці Кедринського лісництва.

Традиційно основні лісоутворюючі породи шпилькові: ялина і ялиця. Також лісівники висаджують клен-явір, модрину, бук та ясень. І саме зараз настала довгоочікувана пора для створення молодих лісів - прохолодно, земля волога, борозни вже нарізані - про це подбали самі працівники державної лісової охорони.

Нагадаємо, що 1600 молодих саджанців - вісім сотень дерев модрини європейської та стільки ж ясенів – посадили в Ужгородському лісництві в рамках акції "Майбутнє лісу в твоїх руках".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook