На свята збільшили кількість митників Закарпаття, які працюють у дві зміни

В ОДА обговорили питання особливого режиму роботи відомств у різдвяно-новорічний період

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на прес-центр ОДА.

В облдержадміністрації обговорили роботу відомств у різдвяно-новорічний період в умовах можливих ускладнень на кордоні через ситуацію з розмитненням "євроблях". Щорічно із середини грудня пасажиро-транспортний потік через держкордон збільшується в кілька разів. У першу чергу через повернення додому на свята тисяч заробітчан, які переважно їдуть автобусами та мікроавтобусами. Однак є серед них і ті, хто користується власними авто на іноземній реєстрації, переміщення яких через кордон у зв'язку з ухваленням відповідного закону може викликати ускладнення.

"Ми збільшили на митних пунктах пропуску кількість наших співробітників, які працюють у дві зміни. Митники консультують громадян і здійснюють процедуру розмитнення авто. Ці процеси зараз значно активізувалися. Лише на одному пункті пропуску за день декларується до 80 автомобілів і з кожним днем цей показник зростає", - зазначив заступник начальника Закарпатської митниці ДФС Андрій Каращенко.

Керівники прикордонних загонів наголосили, що з метою забезпечення оптимальної роботи пунктів пропуску у відомстві скасовано відпустки для всіх співробітників, прикордонники працюють у посиленому режимі. У дні підвищеного ажіотажу на кордоні за необхідності буде врегульовано питання реверсного руху і відкрито додаткову смугу для автомобілів. Поліція збільшить кількість патрулів у прикордонні і всіляко сприятиме безпеці громадян, які перетинатимуть Державний кордон України в межах Закарпаття.

Відомства працюють у посиленому режимі, мають спільне бачення дій у разі прогнозованих ускладнень у пунктах пропуску і закликають громадян дотримуватися правил перетину кордону.

Нагадаємо, що з середини грудня величезна кількість українців (мова про сотні тисяч людей) повертатиметься із заробітків додому, щоб відзначити свята зі своїми рідними.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття