На сайті ЦВК технічно помилились щодо кандидата від "ЄЦ" Івана Балоги

ЦВК відмовила у реєстрації двійника кандидата по 70 округу Івана Балоги

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на Mukachevo.net.

Постанова ЦВК №1133 від 21.06.2019 року "Про відмову в реєстрації кандидата в народні депутати України Балоги І.І., висунутого в порядку самовисування в одномандатному виборчому окрузі № 70 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року" жодним чином не стосується кандидата у народні депутати від "Єдиного Центру" Івана Балоги, а його "двійника", якого намагались зареєструвати застосовуючи "брудну" технологію.

"Згідно з пунктом 2 частини першої статті 60 Закону Центральна виборча комісія відмовляє в реєстрації кандидата в народні депутати України в разі відсутності документів, зазначених у частині другій статті 55 Закону, - йдеться у постанові.

На сайті ЦВК було допущено помилку, адже у відомостях про справжнього кандидата від 70 округу Івана Балогу, помилково вказано дату та підставу скасування реєстрації кандидата. Це просто технічна помилка.

Станом на 22:00 годину 22 червня інформація на сайті ЦВК була виправлена:

Нагадаємо, що 22 червня на сайті ЦВК з'явилась інформація про скасування реєстрації кандидата в депутати від "ЄЦ" Івана Балоги.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття