На Перечинщині карантин через менінгокок продовжили

Із метою недопущення подальшого поширеннязахворюваності на менінгококову інфекцію серед населення села  Порошкова вирішили продовжити карантин у Порошківській загальноосвітній школі

Відповідне рішення прийнято на засіданні комісії з ТЕБ та НС Перечинської РДА, пише Depo.Закарпаття з посиланням на сайт райдержадміністрації.

У четвер, 6 вересня, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Перечинської райадміністрації, на якій розглядалося питання про продовження вжиття заходів щодо недопущення подальшого поширеннязахворювань на менінгококову інфекцію серед населення с.Порошково.

Вирішили з метою недопущення подальшого поширеннязахворюваності на менінгококову інфекцію серед населення села Порошкова продовжити карантин у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з 8 до 14 вересня включно. Відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації доручено здійснювати моніторинг відвідування учнів в інших загальноосвітніх закладах району.

Виконкому Порошківської сільської ради рекомендовано продовжити карантин в дошкільних навчальних закладах та заборонити проведення масових заходів на території Порошківської сільської ради; організувати протиепідеміологічні та профілактичні заходи в ДНЗ с.Порошково.

Нагадаємо, в дитини із Порошкова була блискавична форма менінгококовоі інфекції, вона "згоріла" за 4 години. Через менінгококову інфекцію в Порошкові школу закрили на карантин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Мітки: #карантин