UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На Перечинщині карантин через менінгокок продовжили

Із метою недопущення подальшого поширеннязахворюваності на менінгококову інфекцію серед населення села  Порошкова вирішили продовжити карантин у Порошківській загальноосвітній школі

На Перечинщині карантин через менінгокок…

Відповідне рішення прийнято на засіданні комісії з ТЕБ та НС Перечинської РДА, пише Depo.Закарпаття з посиланням на сайт райдержадміністрації.

У четвер, 6 вересня, відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Перечинської райадміністрації, на якій розглядалося питання про продовження вжиття заходів щодо недопущення подальшого поширеннязахворювань на менінгококову інфекцію серед населення с.Порошково.

Вирішили з метою недопущення подальшого поширеннязахворюваності на менінгококову інфекцію серед населення села Порошкова продовжити карантин у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з 8 до 14 вересня включно. Відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації доручено здійснювати моніторинг відвідування учнів в інших загальноосвітніх закладах району.

Виконкому Порошківської сільської ради рекомендовано продовжити карантин в дошкільних навчальних закладах та заборонити проведення масових заходів на території Порошківської сільської ради; організувати протиепідеміологічні та профілактичні заходи в ДНЗ с.Порошково.

Нагадаємо, в дитини із Порошкова була блискавична форма менінгококовоі інфекції, вона "згоріла" за 4 години. Через менінгококову інфекцію в Порошкові школу закрили на карантин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook