ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Мукачівщині проживає 100 раніше судимих ромів - міліція представникам ОБСЄ

У Мукачівській міській раді за участі представників ОБСЄ відбулося засідання на тему: "Обговорення проблемних питань, які стосуються ромської громади міста та району"
Depo.
30 червня 2015 16:23
ФОТО: depo.ua
На Мукачівщині проживає 100 раніше судимих ромів - міліція представникам ОБСЄ
На Мукачівщині проживає 100 раніше судимих ромів - міліція представникам ОБСЄ

З робочим візитом до Мукачева приїхали експерти Контактного центру Бюро з демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ з питань ромів. За круглим столом вони поспілкувалися з правоохоронцями Мукачева, керівниками служб і відділів міста та району, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на Мукачівський МВ УМВС.
В ході зустрічі йшла мова про взаємодію мукачівських правоохоронців та інших відомств з ромською громадою.

Заступник начальника Мукачівського міськвідділу міліції Василь Анталовський розповів про криміногенну ситуацію серед ромського поселення на обслуговуємій території.

"На території Мукачева та Мукачівського району існує 12 ромських поселень, в яких проживає близько 10 600 мешканців, з них 100 раніше судимі", - коментує Василь Анталовський. Найпоширенішими видами злочинів, скоєних ромами залишаються: розбійні напади, крадіжки, грабежі, пошкодження майна, тощо.

Зібравши потрібну інформацію, представники ОБСЄ пообіцяли нададати додаткові рекомендації правоохоронцям для співпраці з ромами Закарпаття. Для цього у них є розроблена спеціальна методика, яка ефективно діє у Східній Європі.

 

Більше про життя краю читайте на Закарпаття.depo.ua