UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

На КПП "Тиса" через контрабандні сигарети вилучили Mercedes Sprinter

Прикордонники виявили 700 пачок сигарет марок Marlboro, Winston та Glamour українського виробництва з акцизними марками України

На КПП "Тиса" через контрабандні сигарет…

Про це повідомили у ДФС у Закарпатській області, пише Depo.Закарпаття.

Українець заїхав на митний пост "Тиса" автомобілем Mercedes Sprinter із українською реєстрацією. Громадянин прямував у Італію у приватних справах. 

На підставі результатів аналізу та оцінки ризиків транспортний засіб працівники митниці направили для проведення поглибленого митного огляду. В результаті огляду працівники митниці спільно з прикордонниками, виявили 700 пачок сигарет марок Marlboro, Winston та Glamour українського виробництва з акцизними марками України. Сигарети знаходились у спеціально виготовленому сховищі, зокрема у підлозі автомобіля.

Таким чином, громадянин вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України тютюнових виробів з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбачених ч.1 статті 483 Митного кодексу України.

Наразі складено протокол про порушення митних правил, цигарки вартістю понад 28 тис. грн та Mercedes Sprinter вартістю понад 230 тис. грн вилучено. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook