На КПП "Лужанка-Берегшурань" ускладнено перетин кордону - саботують митники (ФОТО)

Наразі перетнути кордон з Угорщиною можливо лише пішки, але і на це потрібно витратити майже дві години

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на Mukachevo.net.

На КПП "Лужанка-Берегшурань" рух автомобілів у бік Угорщини призупинився. Черга практично не рухається з 5-ї години ранку. Наразі вона сягає магазину "Д'юті-фрі" і продовжує зростати. Водії вважають, що це свідомий саботаж, своєрідний протест. І пов'язують його із затриманням цілої зміни угорських митників, яких прокуратура Угорщини звинувачує у хабарництві та влаштуванні злочинної схеми.

"Не знаю, що й робити. Стою вже три години на одному місці. І виїхати з черги вже неможливо, інакше міг би поїхати на інший КПП. Хоча не факт, що там не відбувається теж саме. Угорські митники роблять це цілком свідомо. Не звертають уваги навіть на прохання тих, кому терміново потрібно перетнути кордон, наприклад, поїхати до лікарні. Водії у черзі сигналять, а митник їм каже: "Ви собі сигнальте, а я пішов". І зачиняє двері. Де їхні перевіряючі служби тепер? Одних забрали, а залишилися ще гірші", - каже один з розлючених водіїв.

Наразі перетнути кордон з Угорщиною можливо лише пішки, але і на це потрібно витратити майже 2 години.

Як зазначили у Мукачівському прикордонному загоні, пункт пропуску на українській стороні працює у штатному режимі.

Нагадаємо, що  у вівторок 26 лютого на КПП "Лужанка — Берегшурань" та "Косино — Барабаш" угорські спецслужби проводили спецоперацію. Затримано 16 митників.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття