На кордоні залишається ускладненим рух через низку пунктів пропуску

Продовжує залишатися ускладненим рух через низку пунктів пропуску на державному кордоні

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на Держприкордонслужбу.

Станом на ранок 26 листопада рух ускладнено або заблоковано на пунктах пропуску "Устилуг", "Рава-Руська", "Ягодин", ""Малий Березний", "Шегині", "Краківець", "Солотвино", "Угринів", "Грушів", "Смільниця", "Доманове". Найбільш гостро вона стосується кордону з Польщею.

Це пов'язано з діями власників автомобілів з іноземною реєстрацією, які частково або повністю блокують рух дорогами, що ведуть до пунктів пропуску. Такі дії учасників міжнародного руху спричинені набранням чинності нових законодавчих норм щодо легалізації ввезених із порушенням митного та податкового законодавства автомобілів із європейською реєстрацією.

Аби не допустити жодних провокацій безпосередньо на державному кордоні Держприкордонслужба посилила заходи безпеки, в готовності до дій продовжують перебувати додаткові сили. Створено ситуативні групи, відбувається постійний обмін інформацією між взаємодіючими органами. У місцях скупчення учасників акцій для забезпечення публічної безпеки та недопущення провокацій перебувають співробітники Нацполіції, працює поліція діалогу.

Нагадаємо, що керівництво МВС направило на протести "євробляхерів" поліцію діалогу.

Нагадаємо також, що у неділю, 25 листопада, в Ужгороді "євробляхери", які зібрались на протест під стіни Закарпатської ОДА, підпалили шини. Під стіни Закарпатської ОДА прийшло біля 300 протестувальників.

Активісти та власники "євроблях" збираються сьогодні перекрити митний пост на кордоні з Угорщиною.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття