На кордоні з Угорщиною власник "євробляхи" хотів підкупити митника за 200 грн (ФОТО)

У документах, які надав водій, інспектор митниці виявив готівку

Про це інформує ДФС у Закарпатськiй областi, пише Depo.Закарпаття.

Інспектор пункту пропуску "Дзвінкове" Закарпатської митниці ДФС відмовився від неправомірної вигоди в розмірі 200 грн. Про цю пропозицію працівник митниці поінформував відділ з питань запобігання та виявлення корупції Закарпатської митниці ДФС та працівників відділу оперативного забезпечення ТО ДФС західних регіонів України ГУ ВБ.

Встановлено, що під час проведення митних формальностей стосовно транспортного засобу, який заїхав в зону митного контролю митного посту в напрямку "виїзд з України", у документах Інспектор пункту пропуску "Дзвінкове" Закарпатської митниці ДФС відмовився від неправомірної вигоди в розмірі 200 грн. Про цю пропозицію працівник митниці поінформував відділ з питань запобігання та виявлення корупції Закарпатської митниці ДФС та працівників відділу оперативного забезпечення ТО ДФС західних регіонів України ГУ ВБ.

В результаті встановлено, що під час проведення митних формальностей стосовно транспортного засобу, який заїхав в зону митного контролю митного посту в напрямку "виїзд з України", в поданих, які надава водій, інспектор митниці виявив 200 грн.

На місце події одразу було викликано оперативно-слідчу групу Національної поліції для подальшої фіксації факту та встановлення ознак кримінального правопорушення. Відтак працівниками Берегівського ВП ГУ НП в Закарпатській області проведено першочергові слідчі дії.

Нагадаємо, на Закарпатті затримали десятьох нелегалів-в'єтнамців, які хотіли "прорватися" у Словаччину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття