На кордоні з Угорщиною митники виявили у вантажівці сховок з цигарками (ФОТО)

У днищі та стелі причепа-рефрижератора, у спеціально об лаштованих сховках, виявлено тютюнові вироби без акцизних марок України

Про це повідомили у ДФС у Закарпатськiй областi, пише Depo.Закарпаття.

Сьогодні, 6 лютого 2019 року, працівники митниці, спільно з прикордонниками, під час поглибленого огляду вантажівки "Scania" української реєстрації, в пункті пропуску "Тиса" Закарпатської митниці ДФС, виявили приховані від митного контролю цигарки.

Громадянин України, перевозячи вантаж – напівфабрикати зі шкіри великої рогатої худоби, планував перетнути кордон з Угорщиною, рухаючись до Італії. Працівники митниці скерували автомобіль в бокс для поглибленого огляду. У днищі та стелі причепа-рефрижератора, у спеціально облаштованих сховках, виявлено тютюнові вироби без акцизних марок України.

Таким чином українець скоїв дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом використання спеціально виготовлених сховищ. Триває вивантаження цигарок з подвійного днища, після чого вдасться з'ясувати їх точну кількість та вартість, про що буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, на Закарпатті контрабандисти, тікаючи, покинули 10 пакунків сигарет.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття