На Іршавщині селяни врятували лелечу родину

Жителі Дунковиці просять волонтерів та зоозахисників допомогти покаліченому пташеняти

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на 0312.

Побачити гнізда лелек в іршавському селі Дунковиця можна чи не на кожному кроці. Одне з них вже понад 40 років тому побудували лелеки на стовпі обабіч головної дороги. Кожного року лелеки прилітали сюди, щоб вивести потомство. Так було і цього року. Але днями гніздо впало на землю разом з пташенятами.

Місцеві розповідають: "Стовп, на якому трималось гніздо потрохи прогнивав. Кілька днів тому він похилився, а буквально вчора пообіді завалився. Гніздо разом з пташенятами впало на землю. Перелякані батьки - лелеки кружляли над цим місцем і нічого не могли вдіяти, та на допомогу відразу прийшли сусіди пернатих: люди принесли дерев`яний піддон і склали туди залишки гнізда. Згодом поклали туди пташенят. На жаль, у одного зламана нога, двоє інших, як видно, почувають себе добре. "

Місцеві просять волонтерів та зоозахисників допомогти покаліченій пташці. А от про житло для родини лелек обіцяють подбати самі. Усією громадою та з підтримкою сільської ради планують збудувати надійну опору і вже туди перенести гніздо. Сподіваються, що нова оселя сподобається і лелечій родині.

Дивіться також: На Ужі гостює червонокнижний чорний лелека 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття