На Хустщині та Тячівщині лунатимуть сирени системи оповіщення

Протягом дня третього жовтня на території тренувань використовуватимуться навчальні сигнали оповіщення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації із застосуванням вуличних гучномовців та електричних сирен

Третього жовтня 2018 року на Хустській та Тячівській ланках територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту пройдуть навчання щодо дій у разі виникнення аварії на ГЕС, повідомили Depo.Закарпаття у прес-центрі ОДА.

До участі в навчанні будуть залучені Закарпатська ОДА, Хустська та Тячівська РДА, сільські та селищні ради вказаних районів, місцеві профільні комісії, спеціалізовані служби цивільного захисту місцевого рівня, місцеві штаби з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, органи управління та сили цивільного захисту регіонального та місцевого рівнів. За тактичним задумом навчань буде відпрацьовано ситуацію з виникненням тріщини у греблі Теребле-Ріцької ГЕС через сильне перезволоження ґрунту. Навчання включатимуть два етапи – теоретичний (10:00-12:00) на території ГЕС та практичний (11:00-16:00) у селах Драгове і Золотареве (Хустський район), Дулово і Теребля (Тячівський район).

У рамках навчань буде відпрацьовано оповіщення та евакуація мешканців населених пунктів, які потрапляють в зону можливого ураження. Протягом дня третього жовтня на території тренувань використовуватимуться навчальні сигнали оповіщення про загрозу виникнення надзвичайної ситуації із застосуванням вуличних гучномовців та електричних сирен.

Читайте також: У курортній Поляні на Свалявщині може статися санітарна катастрофа

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття