ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хустщині сміттєпереробний завод, якого ще нема, розсварив владу і громаду (ВІДЕО)

Голова Хустської райадміністрації переконаний: зміни настануть тоді, коли люди усвідомлять масштабність проблеми і її катастрофічні наслідки

Depo.
15 лютого 2018 09:58
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в сюжеті "М-Студіо", пише Depo.Закарпаття.

Проблема сміття – одна з найскладніших. На Хустщині місцева влада ніяк не дійде згоди з громадою щодо місця під будівництво на території району сміттєпереробного комплексу, який би вирішив ситуацію. Голова адміністрації переконаний: зміни настануть тоді, коли люди усвідомлять масштабність проблеми і її катастрофічні наслідки.

Наразі - нерозуміння проблеми як такої й разом із тим неправильне поводження із непотребом. з 1 січня вступила у силу правка до Закону "Про відходи", що забороняє захоронення неперероблених відходів. Міста і села мають забезпечити сортування сміття за видами для переробки та утилізації. Однак запровадження нових правил поводження з побутовими відходами не гарантує їх дотримання. Так, згідно з документом, великогабаритні, ремонтні та небезпечні відходи у складі побутових мають збиратися окремо від інших видів. Штраф за порушення такої норми для населення становитиме від 340 до 1360 грн., для юридичних осіб – від 850 до 1700 грн.

Читайте також: У Великому Березному роми вирішили жити в чистоті і порядку

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook