ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Берегівщині є загроза зриву мобілізації та призову

Військовий комісар повідомив про дуже низькі результати оповіщення та явки призовників та мобілізованих до військового комісаріату
Depo.
28 квітня 2015 08:19
ФОТО: depo.ua

У Берегівській райдержадміністрації відбулася розширена координаційна нарада, пише Закарпаття.depo.ua з посиланням на прес-службу РДА.

Під час наради обговорювалося одне питання - хід проведення п'ятої черги мобілізації та призову громадян на строкову військову службу навесні 2015 року. 

Військовий комісар Берегівського об'єднаного міського військового комісаріату Ігор Наумов наголосив на дуже низьких результатах оповіщення та явки призовників та мобілізованих до військового комісаріату, що ставить під зрив виконання планових завдань 5 черги мобілізації та призову.

Учасники наради вирішили утворити робочу групу та провести зустрічі з громадським активом, депутатами сільських (селищної) рад, батьками призовників, на яких провести інформування та роз'яснювальну роботу щодо незалучення призовників у зону проведення антитерористичної операції, у відповідності до затвердженого графіку.