ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Берегівщині незаконно нарубали та понищили лісу на майже 5 тис. грн

За результатами перевірки притягнуто до адміністративної відповідальності 32 посадові особи 

Depo.
16 квітня 2018 14:59
ФОТО: depo.ua

Про це інформує Depo.Закарпаття з посиланням на прес-службу Закарпатської ОДА.

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області провела планову перевірку ДП "Берегівське ЛГ", в ході якої встановлено, що на території лісництва заготовляли деревину в період цвітіння Шафрану Гейфеля. Це –порушення вимог ст. 5 Закону України "Про Червону книгу України" та ст. 27 Закону України "Про рослинний світ". Крім того, інспектори зафіксували ще ряд порушень вимог Лісового кодексу України, зокрема: незаконні рубки, пошкодження дерев, знищення лісових культур тощо.

За результатами заходу державного нагляду (контролю) видано припис, притягнуто до адміністративної відповідальності 32 посадові особи лісогосподарства на загальну суму штрафів 4896 гривень. Відповідно проведено розрахунок збитків на загальну суму 35 552 гривні.

Згідно ч.5 ст.4 Закону України "Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності", виробництво (виготовлення) або реалізація продукції, виконання робіт, надання послуг суб'єктами господарювання можуть бути призупиненні виключно за рішенням суду. Оскільки діяльність ДП "Берегівське ЛГ", яка пов'язана з заготівлею деревини в період цвітіння рослин, занесених до Червоної книги України, забороняється законом і підлягає безумовному зупиненню, Державна екологічна інспекція у Закарпатській області готує позовну заяву до Закарпатського окружного адміністративного суду.

Нагадаємо, що 1600 молодих саджанців – вісім сотень дерев модрини європейської та стільки ж ясенів – посадили днями в Ужгородському лісництві в рамках акції "Майбутнє лісу в твоїх руках".

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook