UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Мукачівці боргують водоканалу 16,5 млн грн

У водоканалі Мукачева розповіли про важливі новації

Мукачівці боргують водоканалу 16,5 млн г…

Про це Depo.Закарпаття повідомили в Мукачівській міськраді.

У Мукачівводоканалі закликали споживачів переукладати договори відповідно до нового закону про житлово-комунальні послуги. Зробити це потрібно за рік , в інакшому випадку між виконавцем комунальних послуг і кожним співвласником укладається індивідуальний договір автоматично з огляду на правила, визначені ч. 7 ст. 14 Закону № 2189 про надання комунальних послуг.

Поки споживачам пропонують кілька типів договорів:

• Індивідуальний договір
• Колективний договір
• Договір колективного споживача

Також у Мукачівводоканалі повідомили, що відповідно до цього закону надаватимуть дві послуги – централізоване водопостачання і централізоване водовідведення. Формуватися платіжки будуть в залежності від типу складеного договору з трьох показників: сплата за централізоване водопостачання, сплата за централізоване водовідведення і абонентська плата яка передбачена новим законом.

Зміни в законодавстві передбачають й суворіші санкції для злісних боржинікв , до прикладу за прострочення платежів доведеться платити пеню — близько 2% від суми річної заборгованості. Якщо споживач не погасив борг то виконавець має право припинити надання відповідної послуги. 

На сьогодні споживачі боргують Мукачівводоканалу 16,5 мільйонів гривень Через це підприємство змушено звертатися до суду або виконавчої служби. 

Нагадаємо, що у Мукачеві шукатимуть "чорних" роботодавців: влада анонсувала проведення рейдів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook