Мукачівський прикордонник став чемпіоном України з рукопашного бою

Офіцер Мукачівського прикордонного загону виграв першість країни

Мукачівський прикордонник став чемпіоном…

Як інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон, на початку березня у Києві відбувся чемпіонат України з рукопашного бою. У змаганнях взяли участь 200 спортсменів, пише Depo.Закарпаття.

Переможцем у ваговій у ваговій категорії 90 кг став офіцер Мукачівського прикордонного загону, лейтенант Євген Хотінь. У фіналі він переміг киянина.

Ця перемога дозволила спортсмену увійти до складу збірної України, яка візьме участь у чемпіонаті світу. Світова першість відбудеться восени у столиці України. Змагання такого рівня в Україні відбуватимуться вперше.

Це не перше вагоме досягнення прикордонника. У 2017 році спортсмен став став чемпіоном Європи у ваговій категорії до 80 кг, а вже у 2018 році здобув звання чемпіона світу з рукопашного бою у ваговій категорії до 70 кг.

Нагадаємо, як прикордонники виявили закарпатця, який намагався перетнути кордон з "лівими" документами.