Мукачівський "Паланок" відзначив Міжнародний день музеїв

З нагоди відзначення Дня музеїв у замку "Паланок" на відвідувачів чекала яскрава культурно-мистецька програма

Depo.
19 травня 2017 10:48
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Закарпаття повідомила Мукачівська міськрада.

З нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв у Мукачівському замку "Паланок" на відвідувачів чекала яскрава культурно-мистецька програма.

У ремісничому містечку цілий день тривали майстер-класи з гончарства від Олександра Дворака: кожен мав можливість долучитися до ткання покрівців на старовинному ткацькому верстаті, побачити, як вміло майстри своєї справи виготовляють дитячі іграшки, а також спробувати навчитися мистецтву різьби по дереву. Також була представлена медова продукція, і кожен мав нагоду продегустувати мед та медові напої.

Екскурсоводи замку проводили для гостей замку відкриті екскурсії, а святковий концерт усім подарували кращі творчі колективи та індивідуальні виконавці мистецьких закладів міста.

Екскурс в історію древнього Мукачева можна було здійснити у картинній галереї замку під час відкриття виставки з фондів Мукачівського історичного музею. На старовинних фото будівлі, вулиці, містяни – у них дух міста, якому більше тисячі років і які варто переглянути (виставка діятиме ще два тижні).

Нагадаємо, День музеїв відзначили і в Ужгородському скансені.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття