Мукачівські бібліотеки отримали нові книги на 25 тис. грн

Серед закуплених книг Мукачівської міської бібліотеки для дітей більшість складає дитяча художня література, а також книги для навчання, дозвілля і розвитку дітей

Про це повідомили у Мукачівській міській раді, пише Depo.Закарпаття.

За рахунок міської комплексної Програми розвитку культури і мистецтв міста Мукачева на 2018-2020 роки для бібліотек Мукачівської міської централізованої бібліотечної системи закуплено 209 примірників книг на загальну суму майже 25 тис. гривень. Зокрема, для міської бібліотеки для дітей придбано 101 книгу на суму 10 тис., для читачів центральної міської бібліотеки ім. О.Духновича 108 книг на суму 15 тис.

Серед закуплених книг Мукачівської міської бібліотеки для дітей більшість складає дитяча художня література, а також книги для навчання, дозвілля і розвитку дітей. Фонди центральної міської бібліотеки ім. О.Духновича поповнилися у більшій мірі галузевою літературою: по психології, економіці, менеджменту, довідковими виданнями та новинки сучасної художньої літератури. Перелік придбаних видань було сформовано працівниками бібліотек, орієнтуючись на запити читачів.

Нагадаємо, ужгородський Центр адмінпослуг тимчасово змінює графік роботи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття