ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Можлива Холмківська ОТГ "відбере" в Ужгородщини понад 85 млн грн

У разі створення Холмківської об'єднаної територіальної громади Ужгородський районний бюджет недоотримає понад 85 мільйонів гривень або 57,7 відсотків надходжень загального фонду.

Depo.
14 березня 2018 11:59
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в спільному листі голови Ужгородської райдержадміністрації та районної ради на адресу Геннадія Москаля, пише Depo.закарпаття з посиланням на офіційний сайт очільника Закарпаття.

Район не має можливості та необхідних джерел, які можуть компенсувати ці втрати. На території Холмківської сільради знаходяться основні бюджетоутворюючі підприємства Ужгородщини "Ядзакі-Україна" та "Джейбіл С.Ю.Л.", які були створені ще під час дії законів України "Про спеціальну економічну зону "Закарпаття" та "Про спеціальний режим інвестиційної діяльності та території пріоритетного розвитку". На підприємствах працюють мешканці Ужгородського району, тому основний податок (ПДФО) із зарплати надходить і в подальшому має надходити в бюджет району, а не акумулюватися в одній сільраді.

Створення ОТГ, на переконання Москаля, поставить під загрозу економічну спроможність і фінансове забезпечення інших громад, адже деякі населені пункти району географічно несприятливо розташовані для їх подальшого розвитку. У результаті значна кількість сіл району стануть фінансово неспроможними.

Читайте також: Позов безсилля: Москаль програє битву за об'єднання громад

Більше про життя Прикарпаття та Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook