Може вже "полетить": Фахівці Єврокомісії перевірили аеропорт "Ужгород" (ФОТО)

Представники EASA, Міністерства транспорту Словацької Республіки, Державіаслужи України та "Украероруху" здійснили перевірку аеропорту "Ужгород" на відповідність європейським вимогам

Може вже "полетить": Фахівці Єврокомісії…

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Геннадія Москаля.

Як зазначає голова Закарпатської ОДА, після двох із половиною років листувань із Мінінфраструктури, термінових телеграм та нарад, безпосередніх звернень до EASA (Європейська комісія по контролю за повітряним простором) Державне підприємство "Украерорух" нарешті закупило і встановило нове навігаційне обладнання в аеропорту "Ужгород".

У четвер, 15 листопада, представники EASA, Міністерства транспорту Словацької Республіки, Державіаслужи України та Украероруху здійснили перевірку обладнання, а також нових приладів Гідрометеослужби, оновленої злітно-посадкової смуги та комплексних споруд аеропорту "Ужгород" на відповідність європейським вимогам. Комісія з 15 чоловік прийняли позитивний висновок, на основі якого EASA найближчим часом підготує звіт і направить словацькій стороні. Після цього мають відбутися переговори зі Словаччиною про конкретну дату відновлення повноцінної роботи Міжнародного аеропорту "Ужгород".

"Очікуємо, що на початку наступного року єдиний аеропорт Закарпаття нарешті відновить повноцінне авіасполучення з Києвом, іншими регіонами України, а також аеропортами за кордоном", - каже Москаль.

Нагадаємо, що в Міністерстві інфраструктури України не розглядають аеропорт "Ужгород" як єдине рішення для Закарпатського регіону. У відомстві шукають джерела фінансування для будівництва нового аеропорту у Мукачево вже у 2019-2020 році.

Читайте також: Копняк від президента: Чи "полетить" ужгородський аеропорт у 2018-ому

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook