Стало відомо, чому люди звільняються з екс-"Тиси-1"

За словами голови Закарпатської ОДА, мовлення редакціями національних меншин Закарпатської філії НСТУ різко скорочене, а умови роботи створені такі, що люди позвільнялися й пішли працювати в інші місця

Про це повідомляє Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Геннадія Москаля.

Різке скорочення мовлення редакцій національних меншин Закарпатської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України "UA: Закарпаття" керівництво намагається пояснити недофінансуванням. У відповідь на звернення голови Закарпатської ОДА до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення надійшла відповідь від голови правління ПАТ НСТУ Зураба Аласанії, котрий стверджує, що Концепція мовлення з тематики національних меншин НСТУ передбачає збільшення обсягів мовлення. Однак недофінансування Суспільного мовлення на 45% негативно впливає на роботу та можливість розвитку всіх підрозділів Суспільного, зокрема і редакцій мовами національних меншин.

"Це нагадує мені сумнозвісний вислів російського прем’єра: "Денег нет, но вы держитесь…". По факту Концепція не виконується, ситуація не змінилася – мовлення редакціями національних меншин різко скорочене, а умови роботи створені такі, що люди позвільнялися й пішли працювати в інші місця. Пояснити ці речі недофінансуванням можна було б, якби керівництво НСТУ не призначало собі астрономічні зарплати й премії (по кількасот тисяч гривень щомісяця), а колектив товариства не звинувачував своє начальство у страшних зловживаннях із фінансами, в тому числі благодійними коштами, що надходять із-за кордону", – коментує відповідь Москаль.

Нагадаємо, що в лютому цього року голова Закарпатської ОДА направив листа до Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, в якому просить втрутитися в ситуацію зі скороченням мовлення редакціями нацменшин у Закарпатській філії НСТУ і не допустити звуження гарантованих Конституцією України прав національних меншин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття