Москаль зізнався, коли піде з посади

За словами очільника Закарпаття, він не може "втекти, чим ближче до виборів"

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на "Українську правду".

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль ще не визначився, з ким піде на наступних виборах, але тікати з посади до того часу не збирається.

"Я маю контракт з президентом України. За законом мене призначили на період його повноважень. Коли буде обраний новий, я напишу заяву про складення повноважень. Якщо був вже заключний такий усний контракт між мною і Порошенко, то я не можу втекти, чим ближче до виборів. З морально-етичної точки зору це буде неправильно. Вже треба, як кажуть, добути, а там, як бог дасть, так і буде. Якщо виграє Петро Олексійович, порахує, що я тут ще потрібен чи в іншому місці, він запросить. Якщо такого бачення не буде, я не ображусь", - розповів Москаль.

Що стосується особистої подачі у відставку, то Москаль зробить це, якщо когось з його замів чи глав адміністрацій піймали на хабарі.

"Порядна людина зобов'язана це зробити. Як, наприклад, подав у відставку міністр МВС Словаччини після вбивства журналіста. Після гибелі Шеремета чомусь ніхто не пішов у відставку і не збирається. Я всім главам адміністрацій сказав, що вони залежать від мене, а я залежу від них", - сказав губернатор.

Нагадаємо, що Москаль запевнив, що ніхто із керівників області не має угорських паспортів. Також губернатор Закарпаття вважає, що не треба давати Кремлю приводів для розхитування ситуації на західному кордоні України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Мітки: #Москаль