ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Москаль заявив, що бійня на Драгобраті сталася через імпотентність поліції

Губернатор Закарпаття Геннадій Москаль зазначив, що підслідні підозрюються і в інших, набагато важчих злочинах
Depo.
26 січня 2016 10:49
ФОТО: depo.ua
Москаль заявив, що бійня на Драгобраті сталася через імпотентність поліції
Москаль заявив, що бійня на Драгобраті сталася через імпотентність поліції

Як зазначає Москаль, 12 січня Прокуратура Івано-Франківської області разом із Головним управлінням Національної поліції Івано-Франківської області заявили, що всі п’ятеро осіб, затриманих на "Драгобраті", – ті самі люди, що скоїли злочин 9 січня в Косівському районі, пише Depo.Закарпаття з посиланням на сайт Москаля.

"Тоді п’яна компанія із застосуванням вогнепальної зброї влаштувала дебош, побила кількох чоловік, заволоділа автомобілем і покалічила водія. Після Апеляційного суду, який переглядав міру запобіжного заходу щодо арештованих, поліція Івано-Франківської області мала провести слідчі дії із випущеними на поруки А.Окороковим та С.Тищенком і доставити їх у суд в Івано-Франківську область для обрання міри запобіжного заходу по злочину в Косівському району. Те ж саме мали зробити й відносно В.Василинюка, випущеного під заставу. Те, що його відпустять зі слідчого ізолятора в понеділок, поліцію повідомили, вона мала чекати В.Василинюка під СІЗО. Однак ніхто з Івано-Франківської області не приїхав, жодних слідчих дій не проводив, відпущені підслідні не доставлені в суд Івано-Франківської області для обрання запобіжного заходу по злочину в Косівському районі", - зазначає Москаль.

Коли Москаль подзвонив в Івано-Франківськ і спитав, у чому причина, там відповіли: "Розумієте, ми не хочемо, щоб нам влаштовували пікети, мітинги, безлади, як це було в Ужгороді".

"Тобто через банальний страх перед пікетами поліція відмовляється виконувати свої прямі обов’язки й розслідувати злочини із застосуванням вогнепальної зброї. То про які реформи правоохоронної системи ми взагалі говоримо? І що робити простим громадянам, якщо наша поліція так залякана? Я ще раз повторюю – події на "Драгобраті" стали прямим наслідком бездіяльності правоохоронців, які ніяк не реагували на попередні, набагато важчі злочини підслідних", - запевняє губернатор Закарпаття.

Москаль звернувся до міністра МВС із проханням призначити за фактом бездіяльності Івано-Франківської поліції службове розслідування й покарати винних.

Нагадаємо, раніше Москаль зробив заяву з приводу подій у Апеляційному суді Закарпатської області, назвавши їх "Німеччиною 1933 року".

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття