Москаль "в шоці" від примітивних методів ФСБ

Очільнику Закарпаття, як колишньому заступнику голови СБУ, дуже дивно, що ФСБ працює непрофесійними й примітивними методами

Depo.
20 травня 2017 14:21
ФОТО: depo.ua

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Геннадія Москаля.

Поширена російськими ЗМІ "качка" про арешт співробітниками СБУ голови Берегівської районної ради за сепаратизм свідчить про вкрай низький професіоналізм ФСБ. Так вважає голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

"Спецоперації ФСБ на Закарпатті із встановленням провокаційних стел, які мали посварити українців з угорцями, провалилася. Замість очікуваного в Росії скандалу вийшов "пшик" – інформаційними спонсорами провокації стали тільки кілька маргінальних прокремлівських інтернет-ресурсів і мукачівський сайт Віктора Балоги. Після такого фіаско в 5-му управлінні ФСБ, яке планувало цю спецоперацію на Закарпатті, почалася паніка", – наголошує Москаль.

Намагаючись врятувати ситуацію, контрольовані ФСБ засоби масової інформації взялися вкидати різноманітні фейки, які включали вигадані цитати лідерів угорських організацій і події, яких не було в природі.

"Апофеозом цієї маячні стала розповсюджена "качка" про арешт співробітниками СБУ голови Берегівської районної ради Йосифа Шіна за сепаратизм. Найсмішніше, що російські центральні ЗМІ поширили цю "сенсацію" якраз тоді, коли ми разом із Шіном відзначали 954-річницю створення м.Берегово. Тому єдиним результатом цієї інформаційної диверсії стало те, що ми із "арештованим" Шіном посміялися з недолугості росіян і випили гарного вина за дружбу між українцями й угорцями.

Окремо скажу, що мені особисто, як колишньому заступнику голови СБУ, дуже дивно, що в ФСБ працюють настільки слабкими, непрофесійними й примітивними методами", - зауважив Москаль.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття