ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Москаль уточнив, яка саме "жаба" давить Балогу - "нико-зеро-никус-нич"

Губернатор Закарпаття переконаний, все через те, що Балогу ніхто не хвалить у Києві, і він не потрапляє у всеукраїнські рейтинги
Depo.
16 січня 2016 15:29
ФОТО: depo.ua
Москаль уточнив, яка саме "жаба" давить Балогу - "нико-зеро-никус-нич"
Москаль уточнив, яка саме "жаба" давить Балогу - "нико-зеро-никус-нич"

Про це Москаль заявив на офіційному сайті, пише Depo.Закарпаття.

"Віктор Іванович уже зовсім не орієнтується в тому, що відбувається на Закарпатті, і скоро навіть злочини ІДІЛ почне приписувати закарпатській чи центральній владі. Треба ж хоч трішки фільтрувати ту нісенітницю, яка з’являється від його імені в соцмережах та кишенькових ЗМІ. Поясню вельмишановному політику окремо по пунктах його так би мовити гучних звинувачень.

Перше – гелікоптер "Ми-2", який разом із нелегалами зазнав катастрофи в Словаччині в листопаді минулого року, базувався в Одеській області, а того дня вилетів зі Львівщини й намагався перевезти нелегалів у Словаччину без посадки на Закарпатті. Керували гелікоптером не закарпатці, а мешканці Вінницької та Одеської областей, колишні військові пілоти.

Однак, якщо вельмишановний Віктор Іванович навіть цю авіакатастрофу прив’язує до закарпатської влади, то в мене зустрічне питання: що конкретно зробив він як народний депутат для того, щоб західний кордон України нарешті отримав систему ПВО? Адже на сьогодні на кордоні немає ніякого обладнання для фіксації літальних апаратів, що порушують повітряний простір уздовж західних кордонів України та ЄС. Чи Віктор Іванович не пам’ятає, при кому система ПВО була демонтована? То я нагадаю – при його ж правлінні на Закарпатті!

Друге, що стосується лісового господарства. Чому Верховна Рада України загалом і депутати від «Єдиного центру» зокрема не ліквідують запроваджену при Януковичу жорстку централізацію лісової галузі? Зараз управління лісового та мисливського господарства Закарпатської області не є структурним підрозділом ОДА, а прямо підпорядковується Держаному агентству лісових ресурсів України. Те саме, до речі, стосується й управління Держгеокадастру. Начальників цих структур призначають і звільняють безпосередні керівники з Києва, ОДА не має щодо цього ніяких повноважень. То може пора вже внести законодавчі акти щодо децентралізації влади?

До речі, жорстка централізація в Україні Кабміном Азарова була здійснена якраз тоді, коли членом цього Кабміну був Віктор Балога, за що й потрапив під люстрацію, як поплічник режиму Януковича. Я особисто підготував і відправив більше 20 листів у Кабмін і Верховну Раду щодо передачі управлінь лісового та мисливського господарства та Держгеокадастру в підпорядкування ОДА, як це було раніше. А що зробив для цього Віктор Іванович як нардеп від Закарпаття? "Никус-нич!".

Щодо "стрілянини контрабандистів у СБУ-шників, яку показували центральні канали". Вельмишановний Вікторе Івановичу, скажіть прямо, що цей сюжет разом зі стріляниною замовили ви особисто, а фігуранти й розцінки за замовлення були оприлюднені в інтернеті ще за кілька тижнів до виходу сюжету. Якщо це дійсно була стрілянина, а не фікція, то де вилучена зброя і потерпілі? Де затримані чи арештовані? Ніде, тому що сценарій замовлення треба було краще продумати! Якщо ви дійсно так уболіваєте за боротьбу з контрабандою, то підніміть питання про повернення кримінальної відповідальності за неї. Відповідний законопроект уже давно готовий і лежить у Верховній Раді.

Заодно поставлю й інші питання – що мотивувало вас голосувати за Держбюджет у тому числі про перекладення фінансування профтехосвіти на місцеві бюджети. Адже через ваше голосування на Закарпатті страждають чотири міста обласного підпорядкування, в тому числі Мукачево. Як ви допустили, що Верховна Рада позбавила школярів харчування, для відновлення якого довелося вживати авральних заходів по всій Україні? Чому ви як нардеп не підняли питання фінансування дитячих садків і пільгового перевезення людей, яким це гарантовано законодавством? Чому ви тоді тихенько сиділи собі в кріслі, а зараз здіймаєте лемент про гелікоптер і стрілянину на кордоні?

А тепер щодо об’єднання влади й бандитів, щодо яких у вас "заїло платівку". Повторюю ще раз – таких відвертих бандитів і антимайданників, як у вашій маргінальній партії "ЄЦ", немає ніде. Депутати з інших фракцій голосували не за представника "Солідарності" на голову облради, а проти "ЄЦу", тому що не тільки обласна рада, а й вся область давно стомилася від керування вашої фінансово-політичної файти!

Тому опустіться на грішну землю, бо ви вже давно не "няньо всіх закарпатців", і займіться нарешті якимось реальним ділом. І тоді, можливо, і на вас хтось зверне увагу з Києва. І тоді вас перестане давити жаба, що когось на всю Україну хвалить президент, хтось потрапляє на вершину всеукраїнських рейтингів, а ви, як кажуть на Закарпатті, "нико-зеро-никус-нич", - прокоментував Москаль.

Більше новин про життя Закарпаття читайте на Depo.Закарпаття