Москаль серйозно "погнав" на Ужгородське військове лісництво

Голова Закарпатської ОДА каже, що з 2016 року Ужгородське військове лісництво понад сорок разів експортувало деревину в країни Євросоюзу

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Геннадія Москаля.

Державне підприємство "Ужгородське військове лісництво", яке має 9 тисяч 828 гектарів лісу, починаючи з 2016 року, 42 рази експортувало деревину в країни Євросоюзу.

"Серед отримувачів продукції – приватні фірми з Австрії, Словаччини, Угорщини, Італії, Чехії, Румунії та Німеччини. Весь список подається нижче. Тобто замість того, щоб відправляти деревину на Донбас для наших військових, які відчувають її гострий дефіцит (знаю це з досвіду роботи в Луганській військово-цивільній адміністрації), діяльність державного підприємства, яке належить до Міністерства оборони України, направлена на вивезення деревини в країни Євросоюзу й продаж її за копійки. І після цього Міноборони ще хоче погодження від ОДА на призначення керівником Ужгородського військового лісництва теперішнього в.о. директора. Звісно, що цього не буде", – заявляє Москаль.

Нагадаємо, що в структурі державного підприємства "Ужгородське військове лісництво" працевлаштовані мало не всі родичі керівника: двоюрідні сестри, двоюрідні брати, племінники, зять брата тощо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Мітки: #Москаль