UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Москаль розповів, як розвиватиметься Закарпаття у найближчі три роки

Розроблений перспективний план розвитку Закарпатської області охопив усі сфери життя регіону

Москаль розповів, як розвиватиметься Зак…

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на сайт Закарпатської ОДА.

Головні акценти перспективного плану розвитку області у галузях інфраструктури та транскордонного співробітництва торкнулися розбудови доріг, покращення транспортного сполучення з областю, збільшення кількості пунктів пропуску з країнами ЄС. На цьому у своєму виступі під час засідання Ради регіонального розвитку наголосив керівник краю Геннадій Москаль.

"Головні інфраструктурні проекти і, одночасно, наш найбільший головний біль – це дороги, адже 90% з них капітально не ремонтували по кілька десятків років. Однак, заручившись упевненою підтримкою керівництва держави і відчуваючи щороку більші економічні гарантії, ми стрімкими темпами здійснюємо ремонтно-відновлювальні роботи на дорогах практично в усіх районах області. Спільно ми взяли на себе відповідальність, аби закарпатські дороги були гостинними у всіх значеннях", – зазначив Москаль.

Поява нових і відремонтованих доріг значно пожвавила економічне, соціальне і навіть культурне життя в усіх куточках краю.

"Промовистий факт – після ремонту доріг на головних туристичних напрямках потік туристів збільшився в кілька разів. Приклад – ремонт дороги до Синевирського озера, до бункера Лінії Арпада, до Долини нарцисів тощо", – підкреслив Геннадій Москаль.

На початку 2018 року Закарпатській облдержадміністрації були передані 351 дорога місцевого значення, у тому числі 55 обласних і 296 районних. За цей час зроблена титанічна робота – виготовлена проектно-кошторисна документація й проведені експертизи на ремонт 41-ї обласної дороги та 123-х районних. Ще з 2016 року почався капітальний і середній поточний ремонти на головних транспортних артеріях області: "Київ – Чоп", "Мукачево – Рогатин", "Нижні Ворота – Воловець – Міжгір’я", "Іршава – Виноградів", під’їзні шляхи до контрольно-пропускних пунктів на міжнародних трасах… І в наступні три роки ця робота буде продовжена.

Крім доріг є ще кілька важливих проектів у галузі інфраструктури. Один із них – це завершення будівництва першого на Закарпатті сміттєпереробного заводу в с. Яноші на Берегівщині, де перша черга сміттєпереробного заводу вже зроблена. І другий надважливий проект у галузі інфраструктури – це відновлення повноцінної роботи Міжнародного аеропорту "Ужгород", який сьогодні запустив регулярне авіасполучення зі столицею.

Проекти в галузі транскордонного співробітництва також торкнулися питання розвитку прикордонної інфраструктури. Зокрема, йдеться про перспективи відкриття нових пунктів пропуску з сусідніми Угорщиною, Словаччиною, Румунією та Польщею.

Нагадаємо, часть у Раді регіонального розвитку Закарпатської області взяв і президент України Петро Порошенко, який наголосив,  що Закарпаття у 2019 році отримає рекордні 870 млн грн на ремонт доріг.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook