Москаль розпорядився забезпечити повернення "євроблях", що застрягли в ЄС

Під час зустрічі керівництва ОДА з пересічниками Геннадій Москаль пообіцяв підключитися до розв'язання питання з "євробляхами", що виникли після вступу в дію законодавчих змін

Москаль розпорядився забезпечити поверне…

Про це пише Depo.Закарпаття з посиланням на офіційний сайт Геннадія Москаля.

Голова Закарпатської облдержадміністрації підписав розпорядження "Про забезпечення повернення громадян України на територію України", яке стосується пересічників, котрі виїхали за межі України до вступу закону про легалізацію автомобілів з іноземною реєстрацією в законну силу.

"Територіальним органам Державної прикордонної служби, головному управлінню Державної фіскальної служби у Закарпатській області забезпечити можливість повернення громадян України, які виїхали за межі України на транспортних засобах іноземної реєстрації, до набрання чинності Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України"", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що під час зустрічі керівництва ОДА з пересічниками Москаль пообіцяв підключитися до розв'язання питання з "євробляхами", що виникли після вступу в дію законодавчих змін. Однак повністю проблему може вирішити тільки Верховна Рада шляхом внесення змін у вже діючий закон.

Нагадаємо також, що закарпатці, які повертаються додому на "євробляхах", лишають автівки на кордоні і йдуть додому пішки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook