Москаль пропонує оподаткувати не тільки ліси, а й річки, моря та болота

Голова Закарпатської ОДА дивується, чому депутати Верховної Ради не додумалися оподаткувати річки, моря й болота, адже під ними теж є земля

Про це Геннадій Москаль сказав в інтерв'ю телеканалу "112 Україна", пише Depo.Закарпаття.

Губернатор Закарпаття розкритикував прийнятий Верховною Радою Закон України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств".

"Цим законом оподатковуються землі лісового фонду за ставкою від 0,1 до 5 відсотків. А ставки встановлюють сільські ради на свій розсуд. Фактично це подвійне оподаткування, адже за діючою системою оподаткування знімається податок на лісові землі як складова рентної плати. Але якщо зараз сільради поставлять хоча би 3 чи 4 відсотки оподаткування, лісгоспи збанкрутують, а дрова стануть дорожчими за газ. У мене просте питання – чому депутати Верховної Ради не додумалися оподаткувати річки, моря й болота, адже під ними теж є земля! На Закарпатті є одна галузь, яка стабільно працює й забезпечує роботою величезну кількість людей, – це лісові господарства. То невже і її треба добити?", – наголошує голова Закарпатської ОДА.

Нагадаємо, Геннадій Москаль сказав, хто записав скандальне відео в угорському консульстві в Берегові (ВІДЕО)

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття