Москаль попросив вибачення в туристів із Румунії за правоохоронців-хабарників

Чіпляння до румунських туристів із подальшим вимаганням неофіційних штрафів  набули такої масовості, що стали предметом звернень із боку консульських установ Румунії до МЗС України

Москаль попросив вибачення в туристів із…

Про це йдеться на сайті голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, пише Depo.Закарпаття.

Закарпатська обласна державна адміністрація просить вибачення у громадян Румунії, котрі через Закарпаття приїжджають в Україну відпочити на гірськолижний курорт "Буковель" і стикаються з фактами масового вимагання грошей із боку поліцейських постів у Тячівському й Рахівському районах.

"Безпідставні чіпляння до румунських туристів із подальшим вимаганням неофіційних штрафів (тобто хабарів) набули такої масовості, що стали предметом звернень із боку консульських установ Румунії до МЗС України", – заявляє Геннадій Москаль.

За словами голови ОДА, про ці факти поінформоване керівництво МВС України, проводяться службові розслідування, винні будуть притягнуті до відповідальності.

"Ми як орган центральної виконавчої влади робимо все, щоб подібні прикрі інциденти, які компрометують нашу область, припинилися. Однак у випадку їх повторення закликаємо туристів із Румунії звертатися в чергову частину Головного управління Національної поліції в Закарпатській області за телефонами: +38 (0312) 61-45-70, 61-59-85, повідомляти про факти вимагань на телефон довіри МВС: 0-800-50-02-02 (безкоштовно в межах України), на телефон Відділу внутрішньої безпеки ГУНП в Закарпатській області +38 (0312) 695-535, а також на мою електронну пошту: info@moskal.in.ua", - зазначив Москаль.

Нагадаємо, суд зобов'язав підрядника повернути 9,5 млн грн, невикористаних під час реконструкції ПП "Ужгород".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Закарпаття

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook